Jak do nas trafić ?

Parafia Świętej Rodziny
ul. Wyszyńskiego 41 a
94-047 ŁÓDŹ
POLSKA

Czerwony obiekt z krzyżem to nasza kaplica.


A to nasza parafia na mapach Archidiecezji Łódzkiej i Łodzi.

Kliknij, aby powiększyć w nowym oknie.     Kliknij, aby powiększyć w nowym oknie.


Propozycje dojazdu:


Od centrum miasta


Jedziemy ulicą Mickiewicza, przecinamy Al. Włókniarzy, za Dworcem Kaliskim szerokim łukiem skręcamy w lewo, mijamy po prawej nowy kościół Chrystusa Króla, na pierwszym skrzyżowaniu za kościołem skręcamy w prawo, jedziemy ul. Wyszyńskiego, na trzecich światłach (przy Galerii Retkińskiej) skręcamy w prawo w ul. Armii Krajowej, po przejechaniu ok. 100 metrów skręcamy zaraz w lewo, wjeżdżając między bloki,  po 100 metrach za sklepem skręcamy w prawo i zaraz w lewo. Na wprost widać naszą kaplicę.


Jadąc od strony Pabianic


Przy pabianickiej fabryce żarówek skręcamy w lewo w ul. Konstantynowską, jedziemy prosto, lekkim łukiem w lewo przecinamy skrzyżowanie w Łaskowicach, mijamy przejazd kolejowy Łódź Lublinek (często niestety trzeba odstać swoje), po przejechaniu ok. 400 metrów skręcamy w prawo w ul. Maratońską, po dojechaniu do znaku STOP skręcamy w lewo w ul. ks. Popiełuszki, po prawej stronie mijamy parafię Najświętszej Eucharystii, po czym skręcamy w prawo w ul. Wyszyńskiego, na pierwszych światłach skręcamy w lewo w ul. Armii Krajowej, po przejechaniu ok. 100 metrów skręcamy znów w lewo, wjeżdżając między bloki, po 100 metrach za sklepem skręcamy w prawo i zaraz w lewo. Na wprost widać naszą kaplicę.


Z Konstantynowa


Wyjeżdżamy ul. Łódzką, jedziemy cały czas prosto, na wysokości Brusa skręcamy w prawo w ul. Juszczakiewicza (naszym oczom ukazuje się Retkinia w całej okazałości), przecinamy skrzyżowanie z ul. Kusocińskiego i jedziemy ok. 400 metrów ul. Armii Krajowej, za nowo budowanym blokiem skręcamy w prawo, po 100 metrach za sklepem skręcamy w prawo i zaraz w lewo. Na wprost widać naszą kaplicę.


Od dworca Łódź Kaliska


Jedziemy tramwajami nr 10, 12, 14 w kierunku zachodnim, wysiadając na przedostatnim przystanku (drugi przystanek za mijanym po prawej barem Mc`Donalds), od przystanku kierujemy się w prawo, między blokami dochodzimy do kaplicy - Jazda trwa ok. 8-10 minut.


Od dworca PKP i PKS Łódź Fabryczna


Jedziemy tramwajem nr 12 (wysiadamy i idziemy jak wyżej) - Jazda trwa ok. 20-25 minut.

Rozkład jazdy tramwajów - www.mpk.lodz.pl

ZAPRASZAMY !!!