Strona Parafii Świętej Rodziny
background

Kontakt



Adres

Rzymskokatolicka Parafia Świętej Rodziny

94-047 Łódź

al. kard. Stefana Wyszyńskiego 41 A

Telefony: (42) 259-24-60 (+ numer wewnętrzny)

  • kancelaria parafialna - wew. 10,
  • ks. proboszcz Bogusław Jargan - wew. 11,
  • ks. wikariusz Kazimierz Szmuc - wew.12,
  • ks. wikariusz Ireneusz Węgrzyn - wew.13,
  • ks. Marcin Wojtasik - wew. 14.

Poczta elektroniczna

  • Parafia Świętej Rodziny - parafia@swietarodzina.eu
  • ks. proboszcz Bogusław Jargan - proboszcz@swietarodzina.eu
  • ks. wikariusz Ireneusz Węgrzyn - ireneusz@swietarodzina.eu lub poczta@ireneusz.pl
  • ks. wikariusz Kazimierz Szmuc - kazimierz@swietarodzina.eu
  • ks. Marcin Wojtasik - marcin.wojtasik@swietarodzina.eu lub marcin.wojtasik@o2.pl
  • Rada parafialna - rada@swietarodzina.eu
  • Punkt charytatywny - charytatywni@swietarodzina.eu

UWAGA: Nie odpowiadamy na wiadomości niepodpisane.

Konto bankowe

09 1020 3408 0000 4302 0302 4338