Archiwum wydarzeń - Parafia Świętej Rodziny w Łodzi

Parafia Świętej Rodziny w Łodzi
Przejdź do treści

Archiwum wydarzeń

Położenie i kontakt
Archiwum wydarzeń obejmuje wydarzenia od inauguracji nowej odsłony parafialnej strony internetowej.3 lutego 2024 r. - Sprawozdanie z wizyty duszpasterskiej
Podsumowanie tegorocznych spotkań kolędowych można znaleźć w pliku PDF.


22 października 2023 r. - Liczenie dominicantes i communicantes


17 września 2023 r. - V Bieg Świętej Rodziny i Piknik parafialny
W niedzielę 17 września 2023 r. już po raz piąty wystartował Bieg Świętej Rodziny. Wzięło w nim udział około 70 biegaczy. Wpisowe przez nich wpłacane oraz datki od parafian zbierane po każdej mszy świętej zostały w całości przekazane na rzecz Łódzkiego Hospicjum dla Dzieci "Łupkowa".


3 września 2023 r. - Inauguracja pracy Rady Parafialnej
W poniedziałek 3 września 2023 r. spotkała się po raz pierwszy Parafialna Rada Duszpasterska w nowym składzie powołanym na pięcioletnią kadencję. Spotkania Rady będą się odbywały w pierwsze poniedziałki miesiąca, a sprawozdania z nich będą dostępne na stronie internetowej parafii.


20 sierpnia 2023 r. - Wprowadzenie nowego proboszcza Parafii Świętej Rodziny
W niedzielę 20 sierpnia 2023 r. miało miejsce wprowadzenie ks. Ireneusza Węgrzyna na urząd proboszcza parafii. W uroczystości uczestniczył ks. bp Marek Marczak. Dzień wcześniej miało miejsce podpisanie oficjalnych dokumentów w obecności ks. dziekana Marcina Grzelaka oraz dwojga parafian.
Ks. Ireneusz bardzo dziękuje wszystkim, którzy tak licznie (mimo upału) wzięli udział w niedzielnym wydarzeniu i prosi o dalszą życzliwość i pomoc.


Parafia Świętej Rodziny w Łodzi
94-047 Łódź, al. kard. Stefana Wyszyńskiego 41a
tel. 42-2592460

Projekt, wykonanie i administracja strony
ks. Ireneusz Węgrzyn

Wróć do spisu treści